Blog

İstanbul Paratoner Tesisatı Elektrikçi

İstanbul Paratoner Tesisatı Elektrikçi

İstanbul elektrikçi Nasıl Çalışır?

Çağımızda elektrik teknolojisi günlük yaşam da dahil olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu nedenle hayatta vazgeçilmez bir yere, öneme sahiptir. Dolayısıyla elektrik sisteminde bir arıza olması yaşamı olumsuz bir şekilde etkilemektedir.

Her ne kadar kullanıcılar özenli ve dikkatli davransa da yoğun kullanım zaman içinde arızalara neden olabilmektedir. Ancak sadece bununla da sınırlı değildir. Elektriğin gün aşırı kullanımı da zaman içinde verimin azalmasına yol açabilmektedir.

Düzenli bakım işlemleri hem bunun çözülmesine hem de bir arıza varsa önceden bunun fark edilerek çözülmesine olanak tanımaktadır. İstanbul elektrikçi bu kapsamda size geniş kapsamlı çözümler sunmaktadır. Genel anlamda bu hizmetler,

 1. Müşterinin iletişime geçmesi,
 2. Planlamaların yapılması,
 3. Gerekli malzemelerin temin edilmesi,
 4. Adrese gidilerek hizmetin sunulması,
 5. Gerekli testlerin yapılması ve sonuçlandırma,

Gibi adımların tamamlanması ile birlikte yapılmaktadır. İstanbul elektrikçi olarak firmamız tüm adımları uzman ekipleri ile başarılı şekilde yönetmekte, böylece etkili sonuçlar elde etmektedir.

Müşterinin İletişime Geçmesi

elektrikçi ustası tarafından verilen hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız öncelikle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ardından sorunlarınızı aktarmanız ve genel bilgileri vermeniz gerekir. Bu verimli hizmet almanız ve sonuçlarından memnun kalmanız için oldukça önemlidir. Böylece uzman ekipler adresinize tam anlamıyla hazırlıkları tamamlayarak gelebilmektedir.

Elektrik hizmetleri standart olarak değil, ihtiyaçlara göre şekillendirilen yapıya sahiptir. Bu bakımdan yapılması gereken işlemler ve kullanılması lazım olan araç-gereçler farklılık göstermektedir. Örnek olarak yeni bir elektrik sistemi kurulacaksa, arıza çözümlerine göre yapılan işlemler değişmektedir.  Düzenli bakım talep ediliyorsa bunlar de özel planlanmaktadır.

İletişim doğru kurulur ve müşterilerin istekleri en iyi şekilde anlaşılırsa, elektrikçi ustası tarafından verilen hizmetlerden de memnun kalınabilmektedir.

Planlamaların Yapılması

Müşterilerden gerekli tüm bilgiler alındıktan sonra planlama sürecine gidilmektedir. Elde edilen bilgilerden hareketle,

 1. Potansiyel olarak yapılabilecek işlemler,
 2. Bu kapsamda kullanılacak malzemeler, araç ve gereçler,
 3. Hangi malzemenin ne kadar kullanılması gerektiği,

Gibi süreçler planlanmaktadır. Planlama kapsamında oluşturulan yol haritası ekiplerin daha iyi şekilde hareket etmesine fırsat tanımaktadır.

Gerekli Malzemelerin Temin Edilmesi

Planlama aşaması ile projede kullanılacak araç, gereç ve malzemeler de tespit edilmektedir. Ardından adrese gitmeden önce bunlar temin edilmektedir. İstanbul elektrikçi sektörüne geniş kapsamlı çözümler teklif ettiği için her projede kullanılan araçlar farklılaşmaktadır. Ancak bunların arasında şu gibi malzemeler de vardır:

 1. Voltaj Test Cihazı
 2. Boru bükücü
 3. Fenerler
 4. Pense
 5. Tornavidalar
 6. Yalıtımlı Eldivenler
 7. Emniyet gözlükleri
 8. Devre Bulucular
 9. Mezura
 10. Elektrikli matkap
 11. Tel Sıyırıcılar
 12. Misina

İstanbul elektrikçi bunları ve sektöründe bulunan tüm araçları profesyonel olarak kullanmaktadır. Birinci sınıf kalitede malzemeler, araç ve gereçler sayesinde sonuçlarından memnun kalacağınız çözümler teklif edilmektedir.

Adrese Gidilerek Hizmetin Sunulması

Projede kullanılacak olan tüm malzemeler tespit edilip temini sağlandıktan sonra sadece ilgili adrese gidilmesi kalmaktadır. Elektrik sistemlerine sunulan çözümler her projede farklılaşmaktadır. Bunların arasında,

 1. Sigorta kutusunun değiştirilmesi,
 2. Anahtar değiştirilmesi,
 3. Kablo döşenmesi,
 4. Elektrik panosu kurulması,
 5. Aydınlatma sistemlerinin kurulması,

Dahil çok sayıda işlem yer almaktadır. elektrikçi ustası ayrıca farklı hizmetler de yine vermektedir. Bunların hepsi müşterilerin gereksinimlerine göre şekillendirilmektedir. Ek olarak düzenli bakımlar, kurulumlar da uygulanmaktadır.

Şayet elektrik sistemlerine herhangi bir arıza varsa, elektrikçi ustası bunlara da çözümler sunmaktadır. İstanbul elektrikçi olarak ekiplerimiz yaşadığınız problemlerin yeniden olmaması için sistemi incelemekte, problemi tespit etmekte ve kökenine inerek çözümler sunmaktadır.

Her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutularak her anlamda memnun kalmanıza olanak tanımaktadır. İstanbul elektrikçi alanında uzman, tecrübeli ve bilgili ekipleriyle son adımına kadar uzman çözümler teklif etmektedir.

Gerekli Testlerin Yapılması ve Sonuçlandırma

Elektrik sistemleri hassas ve karmaşık bir yapıya sahiptir. Günümüzde pek çok kişi hizmet alsa da yaşadığı sorunların devam ettiğini belirterek şikayet etmektedir. İstanbul elektrikçi bu gibi durumları önleyerek müşteri memnuniyetini elde etmek için işlemleri yapıldıktan sonra testlere başlamaktadır.

Bu kapsamda yapılan test işlemleri projeden projeye göre değişmektedir. Testler uygulandıktan ve çözümün sağlandığından emin olduktan sonra işlemler de bitirilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bu başlık altında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını alabilirsiniz. Eğer özel bir sorunuz bulunuyorsa iletişime geçerek bizimle paylaşabilirsiniz.

İstanbul Elektrik Hizmetleri Ne Kadar?

Elektrikçi ustası tarafından verilen hizmetler genel anlamda kurulum bakım ve onarım şeklindedir. Ancak her müşterinin ihtiyacı ve her binanın yapısı farklılık gösterir.

Elektrikçi Hangi Hizmetleri Verir?

Elektrikçiler sektörlerinde ayrıntılı hizmetler vermektedir. Genel anlamda bakım, onarım ve kurulum olsa da be işlemlerin yapıldığı bu kapsamda farklılık gösterir. Tüm işlemler müşterilere, onların gereksinimlerine ve binaya göre özel bir şekilde planlanmaktadır.

You might be interested in …

Have no product in the cart!
0
Call Now Button